Contact Heerenveen
Businesspark Friesland West 19-B
8447 SL Heerenveen
Postbus 122
8440 AC Heerenveen
T 0513 646534
Contact Apeldoorn
Tweelingenlaan 117
7324 AR Apeldoorn
Postbus 4349
7320 AH Apeldoorn
T 055 368 10 30
Mail: info@amnez-telecom.nl
Internet: www.amnez-telecom.nl
ABN AMRO: NL75ABNA048.59.04.705
Kamer van Koophandel: 01081191
BTW nummer: NL 8143.66.259.B01
ACM registratienummer: 943250
Schaduw voor de slider

Contactformulier

Links-Roelof

Naam:
Roelof Zweytzer
Functie:
Algemeen Directeur
Mail:
zweytzer@amnez-telecom.nl

foto-steven-lemmens

Naam:
Steven Lemmens
Functie:
Commercieel Directeur
Mail:
lemmens@amnez-telecom.nl

Telecom expert

Naam:
Martijn Willegers
Functie:
Accountmanager
Mail:
martijn@amnez-telecom.nl

 

Bijl7681 Rowdy Bijl

Naam:
Rowdy Bijl
Functie:
Accountmanager
Email:
rowdy@amnez-telecom.nl

foto-ronald-de-jong

Naam:
Ronald de Jong
Functie:
Senior accountmanager
Mail:
ronald@amnez-telecom.nl

Thierry

Naam:
Thierry Modderman
Functie:
Technisch Specialist
Email:
thierry@amnez-telecom.nl

Sanne_6373

Naam:
Sanne Smit
Functie:
Verkoopadviseur binnendienst
Email:
sanne@amnez-telecom.nl

Links-Rinske

Naam:
Rinske Diallo – Koorn
Functie:
Verkoopadviseur binnendienst
Email:
rinske@amnez-telecom.nl

Links-Sema

Naam:
Sema van der Heijden
Functie:
Secretaresse
Email:
sema@amnez-telecom.nl

Vragen?

Wilt u direct antwoord op uw vraag, dan kunt u contact opnemen met een van onze medewerkers. Wij helpen u graag verder!

0513 – 64 65 34

Openingstijden kantoor

  • Maandag        08:30 tot 17:00

  • Dinsdag          08:30 tot 17:00

  • Woensdag      08:30 tot 17:00

  • Donderdag    08:30 tot 17:00

  • Vrijdag            08:30 tot 17:00